Collection: Painted during LIVE stream!

I used to go LIVE on Tiktok every Tuesday at 10pm CST, but now go LIVE on Instagram!  I take drawing requests and post everything for sale on Wednesday at 12pm CST!
100 products
  • "A Wreath and a Red Nose"
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Paw-ty for Two"
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • “Witch Kitties”
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Lady of the Forest"
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Jeweled"
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "101, 102, 103..." (Sheep Counting Sheep)
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Star Crossed Lovers"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "A Good Day"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Sophisticat"
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Snowman Mischief"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Susie"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Long Distance Lovers"
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Happy Place 2"
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Goddess of Winter"
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Seasick Crocodile"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Scarlet"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Elf Booty"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Let's Elfin' Party!"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Striped Love"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "You Gotta be Kitten Me!"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Santa's Great Escape"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Beautifully Wrapped"
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Christmas Butterfly"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Snow Family"
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Hoppy Christmas"
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Merry Kissmas'
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Hector in Tangles"
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Path of Fall"
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out